BFGoodrich All-Terrain е All-Season гума с индекс S скорост (препоръчваната максимална скорост за тези гуми е 180 км/ч). Индексът на натоварване на тези гуми е 119.
Има отлична сцепление на всички видове терени и изключителни спирачна функция и маневреност. Пистата има агресивни крампони, които се простират до фланговете. Фланговете са подсилени с 3 реда гънки (технология Tri-Gard) и 2 реда стоманени мрежи и са снабдени с ръб защита на устната. Външната част на гумата е изписана с бели букви за отличителен вид.
Функции:
- Широчина: 265 мм
- Вътрешен диаметър: 18.0 инча
- Външен диаметър: 31,2 инча
- 60%
- Индекс на скоростта: S
- Цената е за парче
Цените съдържат екологосъобразни
All-Terrain T/A KO2 е гума за всички видове терени, разработена да отговори на нуждите на водачите на 4×4 превозни средства, извън пътя, които искат увереност и контрол на пътя или на неравен терен.
KO2 е модерната версия на модела KO и е проектирана да осигурява повече сцепление при всякакви условия, със забележителна издръжливост и сцепление през всеки сезон от годината, дори и на сняг.
Той има протектор, устойчив на рязане и счупване, което гарантира по-дълъг живот. Той има агресивен дизайн, който включва свързани с тях течащи блокове и иновативни тръби, които имат способността да разтоварят чакъл, кал, сняг по пътеката, за да съчетаят издръжливост и сцепление в офроуд среда с маневреността и тишината на пътя.
Страничната стена има по-дълъг каучуков компонент, два пъти по-дебел от предшественика си и назъбен дизайн, който осигурява допълнително сцепление и управление на управлението в кал, чакъл или пясък при шофиране с ниско налягане на гумите.
Вътрешната структура на гумата включва 2 стоманени колани, подсилени с найлон, обвити в спирала, и 3 гънки, които осигуряват здравина и издръжливост.
Освен промяна на вдлъбнатините, BFG също е променила модела на протектора. Актуализираният печат изглежда страхотно и комбиниран със страничните крампи, придава агресивен модерен вид, който ще позволи на автомобилните гуми на KO2 да се конкурират по-добре с традиционните за всички терени.
Предимства:
- По-здрави страни 20% – произведен с Race-proven CoreGard ™ технология.
- По-дълъг живот на платното по пътя и по пътя, за да се разшири вашите приключения.
- Агресивно сцепление на всеки тип терен, отговарящ на изискванията за работа при тежък сняг (RMA).
- Удвоява живота на протектора на чакъл и увеличава продължителността на живота на асфалт с 15%.
- Осигурява 10% повече сцепление в калта и подобрява сцеплението с 19% при сняг, като отговаря на изискванията за мощност на сцеплението (TRAC).